barevné pruhy
ikona domek
slider

Řidič/ka kamionové dopravy

odměna: 33.000 - 65.000 Kč čistého/měsíc dle druhu práce

Společnost GW LOGISTICS a.s. člen skupiny GW JIHOTRANS přijme řidiče/řidičku kamionové dopravy.

Požadujeme:

Nabízíme:

Možnosti práce:

Zajímá vás více? Napište nám!

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kontakt na personalistu:

Telefon: +420 602 650 267
E-mail: martin.jaros@gwlogistics.cz

Další volné pozice

Skladník/ice MAN Servis

Co Vás čeká:  Benefity: 30.000 – 38.000 Kč Přátelský kolektiv. Zázemí velké stabilní společnosti.  5 týdnů dovolené.  Závodní stravování – jídelna s kantýnou. Čerpání pohonných hmot za zvýhodněné ceny. Benefity – příspěvek na volnočasové aktivity, program T-mobile Činnosti: příjem a výdej zboží kontrola a naskladňování zboží organizace a údržba skladových prostor identifikace zboží v elektronickém katalogu komunikace s dodavateli komunikace se zákazníky administrativní práce, práce s PC Očekáváme: praxe v oboru výhodou technická znalost aut výhodou ŘP sk. B znalost práce na PC časová flexibilita trestní bezúhonnost spolehlivost, pečlivost a samostatnost

Zjistit více...
Řidič/ka na frigo návěsy

GW LOGISTICS a.s. člen skupiny GW JIHOTRANS přijme řidiče s oprávněním skupiny C+E na přepravy s frigo návěsem. Trasy CZ, Německo, Rakousko, Francie, Španělsko, Itálie. Základní turnus víkend doma/víkend na cestě, případně dle domluvy(více doma/více na cestě). Požadujeme: Řidičský (skupiny C+E) a profesní průkaz Flexibilitu, samostatnost a spolehlivost Nabízíme: Stabilní zázemí největší jihočeské dopravní firmy Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup dle dohody – co nejdříve Podporu dispečinku a technického oddělení 5 týdnů dovolené Moderní vozy značky MAN Dodržování podmínek a pravidel Příspěvky na volnočasové aktivity Čerpání pohonných hmot za zvýhodněné ceny Příspěvek na penzijní spoření Bohatý benefiční program

Související položky