barevné pruhy
ikona domek
slider

Tachoservis - montážní technik/čka

odměna: 38.000 - 45.000 Kč/měsíc

Co Vás čeká:                                  Pracovní doba 6-14 h

Benefity:

Činnosti:

Očekáváme:

Nástup možný ihned: dlouhodobá a stabilní pracovní pozice.

Zajímá vás více? Napište nám!

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kontakt na personalistu:

Telefon: +420 389 009 333
E-mail: ivana.ohrazdova@gwjihotrans.cz

Další volné pozice

Řidič/ka autobusové dopravy

Společnost GW BUS a.s. člen skupiny GW JIHOTRANS přijme řidiče/řidičku autobusové dopravy. Požadujeme: Řidičský a profesní průkaz pro skupinu D Psychotesty pro sk. D Flexibilitu, samostatnost a spolehlivost Nabízíme: 45 000 – 47 000 Kč Stabilní zázemí největší jihočeské dopravní firmy Nástup dle dohody Podporu dispečinku a technického oddělení 5 týdnů dovolené Dodržování podmínek a pravidel Příspěvky na volnočasové aktivity Čerpání pohonných hmot za zvýhodněné ceny Příspěvek na penzijní spoření Bohatý benefiční program

Zjistit více...
Účetní pro mzdy Skupiny GW JIHOTRANS

Z důvodu rozšiřování servisu pro naše manažery a zaměstnance a oživení našich zavedených systémů novými nápady hledáme kolegyni či kolegu s pozitivním myšlením, kreativitou a časovou flexibilitou na pracovní pozici účetní pro mzdy. Pokud si umíte svou práci zorganizovat, baví Vás hra s čísly a máte chuť se rozvíjet a získávat nové dovednosti jste to právě Vy, na koho se těšíme v našem sehraném týmu.  Co Vás čeká:              Benefity: Až 45.000 Kč. Přátelský kolektiv. Zázemí velké stabilní společnosti.  5 týdnů dovolené.  Závodní stravování – jídelna s kantýnou. Benefity – příspěvek na volnočasové aktivity, program T- mobile Čerpání pohonných hmot za zvýhodněné ceny. Činnosti: Kompletní zpracování mezd pomocí SW Helios. Zpracování podkladů souvisejících se mzdovou agendou. Komunikace se zaměstnanci a příslušnými institucemi – OSSZ, FÚ, ZP či ÚP. Podpora a poradenství v oblasti mzdové agendy.  Spolupráce s personalistou.  Očekáváme: SŠ ekonomického směru. Znalost mzdové problematiky, legislativy. Praxe se zpracováním mezd minimálně 2 roky. Znalost SW Helios výhodou.  Příjemné vystupování a schopnost týmové spolupráce. Samostatnost, odpovědnost a preciznost.  Nástup možný od 01. 04. 2024, dlouhodobá a stabilní pracovní pozice na hlavní pracovní poměr.

Související položky